Jak vybrat reklamní předměty?

Rychle, jednoduše a intuitivně

Reklamní předměty můžete u nás vybírat podle několika hledisek:

  • podle katalogu (druhu) - reklamní předměty jsou rozdělené do produktových skupin např. textil, hrnky, dárkové koše apod.
  • podle účelu - reklamní předměty jsou rozdělené podle toho, k čemu nebo pro koho jsou určené - např. drobnosti, pro muže, pro děti apod.
  • podle rozpočtu - reklamní předměty jsou rozdělené podle ceny do několika cenových hladin. Členění podle rozpočtu je výhodné, pokud máte pevně stanovený cenový limit.

Tyto 3 pohledy členění můžete pomocí filtrů v podkategoriích kdykoliv vzájemně kombinovat.

  • podle značky - reklamní předměty můžete vybírat také podle konkrétní značky svého oblíbeného výrobce.
  • podle technologie potisku - způsobů, jak zpracovat logo na drobné reklamní předměty, textil, kožené výrobky, keramiku, sklo, kalendáře a diáře, je hned několik. Pomůžeme vám i pomocí názorných ukázek s výběrem toho pravého.

V detailu každého produktu vidíte kromě informací o produktu také cenu bez potisku a doporučené technologie potisku včetně názorné ukázky nabízené technologie pro vaši lepší představu. Každý výrobek si můžete objednat bez potisku nebo s potiskem. Stačí v detailu jednoduše kliknout na tlačítko "Chci s potiskem" nebo "Chci bez potisku".

Pokud chcete na výrobek přidat logo vaší společnosti nebo jiné sdělení, otevře se vám po kliknutí na tlačítko "Chci s potiskem" naše unikátní kalkulačka, díky které si sami hned a bez čekání spočítáte výslednou cenu i s potiskem.  Sami si také můžete kombinovat varianty potisku - různé technologie, jednu barvu, více barev, počet kusů apod.  Ušetříte si tak čekání na emailové zpracování kalkulace a ihned vidíte, kolik za reklamní předměty zaplatíte. Pokud jste již zákazníkem ACTIVY, vidíte po přihlášení ceny, které zohledňují vaše cenové podmínky, které u naší společnosti máte. Vždy je tedy výhodnější objednávat jako přihlášený zákazník.

V případě, že objednáváte zboží bez potisku, stává se objednávka po dokončení a odeslání objednávkou závaznou. O přesném termínu dodání vás budeme e-mailem informovat. Objednávku doručíme zdarma naší dopravou na vámi udanou adresu. Pouze u objednávek menších než 1000 Kč bez DPH účtujeme jednotný poplatek 100 Kč bez DPH.

V případě, že máte zájem objednat zboží s potiskem, bude vaše poptávka po odeslání potvrzena nejpozději následující pracovní den naším oddělením reklamních předmětů.  Vzhledem k tomu, že je s dodávkou zboží spojena i služba, je potřeba zkontrolovat, že máme od vás všechny potřebné podklady ve správné kvalitě a že je možné s ohledem na velikost nebo náročnost zpracování loga realizovat vámi vybranou kombinaci výrobku a zvolené technologie. Teprve po vzájemném odsouhlasení se vaše poptávka stane závaznou objednávkou.

Propagační předměty jsou daňově uznatelným nákladem.

 

nahoru